Jak stosować naturalne przeciwutleniacze na skórę ?

photo1Zdajesz sobie sprawę, że wolne rodniki powietrza w kontakt z twoją skórą. Ich podkreślają w swojej gruczołów łojowych, witaminę E , która zapobiega ich od działającej na degradację włókien kolagenu i elastyny, przyczyny zmarszczek.

Pojawiające się w pierwszym, kiedy wolne rodniki, witaminy E pieprzyć się z nim, zneutralizować i zapobiec go od robić swój pracie degradacji.

Dla mnie, przeciwutleniacz odgrywa Preux Kawaler , które wyjdą do przodu, aby chronić wdowę i sierotę (ciała i skóry) przestępstwa bandytów, którzy są wolnymi rodnikami.

Wiesz, że z wiekiem gruczołów łojowych, zwalniają swoją aktywność, a skóra staje lądzie . A to znaczy, że skóra jest narażona na działanie powietrza staje się bardziej wrażliwa na wolne rodniki. Staje się ona coraz bardziej i bardziej pomarszczona .

Ponadto, ludzie, którzy mają suchą skórę , mają o wiele więcej zmarszczek

Ponadto, ludzie, którzy mają suchą skórę , mają o wiele więcej zmarszczek, ponieważ produkują mniej sebum, a tym samym znacznie mniej chronione.

W końcu z tak zwanej skóry „Gras” lub „mieszany”, należy błogosławić niebo, ponieważ mają znacznie mniej zmarszczek w przyszłości.

Gdzie znaleźć te molekuły przeciwutleniacz naturalnego Anty jeździć skutecznego skóry tak przydatne?

Roślin znajdujących się w tym samym środowisku, chronimy, czyniąc te naturalne molekuły przeciwutleniacz. Widzieliśmy, że są 2 rodzaje przeciwutleniaczy :

Ci witamina E (tokoferol)

Ci polifenoli

Oleje roślinne są te składniki, przeciwutleniacze i dlaczego widzieliśmy w poprzednich artykułach (witamina E rośliny) .

Stosowanie tych olejów roślinnych lub surowic, które zostały dodane naturalna witamina E , skóra może chronić przed wolnymi rodnikami (aktywowane promieniowaniem UV).

Dlatego spowalniają starzenie się skóry, naturalnie.

Jak zrobić Swoją skórę od kilku skuteczne Anty jeździć?

Serum na bazie olejów roślinnych , które są już bardzo bogatą i jak dodajemy witaminę E, aby chronić je przed utlenianiem, twoja skóra będzie korzystać.

Dawkowanie w celu ochrony leku 0,6 do 1% serum.

Chronić skórę i wzmacniają ochronną pod „przeciw zmarszczkom” w surowicy, można umieścić od 3 do 5% w większości.

Te ważne badania pozwolą nie tylko utrzymać skórę w dobrym stanie , ale i zwiększa produkcję nowych komórek , które w ten sposób będą zlikwidować szybciej starych, martwych komórek skóry, a zatem działać jako agenta.

Witamina E stosowana do wnika w skórę i uchwyty wolnymi rodnikami. On również pochłania promienie ultrafioletowe, które są odpowiedzialne za zaczerwienienie skóry, oparzenia słoneczne i oparzenia.

Dlatego mieszanka oleju roślinnego + witamina E

jest gwarancją ochrony skóry przed wolnymi rodnikami photo2

i, w konsekwencji, pozwala na pojawienie się powoli jedzie.

Następnym razem, postaram się wyjaśnić dlaczego, dodawanie witaminy E W surowicy i wibracje, chronisz od jełczenia w wyniku utleniania. A czemu skóra jest lepiej chronione z tych naturalnych składników, a nie wszystkie te zabiegi Konwencji, który pozwoli ci uwierzyć, że chronią cię, to nie tak!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *