Terapeutyczne i chirurgiczne leczenie zmarszczek. Jakie daje efekty?

Metod stosowanych w medyczno-chirurgiczne leczenie zmarszczek to prosty, szybki i skuteczny, stosowany samodzielnie lub w połączeniu z gestem chirurgii plastycznej (lifting twarzy, powiek …). Jednak wymagają one bardzo ważnych technicznych i precyzji, tylko gwarantami rezultatu. Most, zniszczyć, osłabić zmarszczki, aby zniknąć, metod jest wiele. Nie prezentujemy wszystkie biomateriały stosowane do wypełniania zmarszczek, ale wiem, że są dwa rodzaje:

i przyswajalne produkt, który będzie aktualizowany po jednej lub dwóch lat średnio, ale na „krok w tył”. Dla tych produktów, ryzyko powikłań jest ograniczona do resorpcji czasu ; photo3

Produkty siä нерассасывающаяся, jaką przewagę mają długotrwały efekt, ale za późno skutków ubocznych (zapalne ziarniniak i małe twarde grudki pod skórą) stają się coraz częstsze.

Zderzył się z wielu dostępnych produktów, tylko skonsultować się z lekarzem dobierze stosunek wydajność / bezpieczeństwo dla ciebie.

Gore-Tex (Sam)

Używany z estetycznego latach 1990-tych jest ostateczna obojętnego implantu. Jest prosty w obsłudze. Ona jest w różnych kształtach i grubości, które są cięte na żądanie. Implant ten jest dobrze tolerowany, mocne, miękkie i giętkie. To wymaga starannego techniki chirurgicznej.

Dobre objawy: powiększenie górnej wargi, wypełnienie носогубных fałdy i wypełnienia zmarszczek. Niepozorne powierzchowne zmarszczki nie dobry znak gore-Tex.

Powikłania : one dominują zakażenia, wymagających demontażu sprzętu. Poziom występowania szacuje się na 5 %, Co nie jest bez znaczenia. Jednak, usuwania gore-Tex jest bardzo łatwo i bez komplikacji.

Laser

Dzięki komputerem (impulsowy skaner), to nowa metoda, bardzo dokładny w porównaniu z tradycyjnymi metodami, to rewolucja w leczeniu zmarszczek. Ta dokładność jest bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Kontrola głębokości zniszczenia podróż jest obliczana automatycznie za pomocą lasera.

Laser daje bardzo zlokalizowaną oprysków jeździć nie niszczy otaczającą skórę. Gest ten może być wykonywany w znieczuleniu dla na białym tle zmarszczki pod premedykacja анестезиологическая dla regionu (usta, powieki). To może być związane z operacją (odnowiony).

Metoda ta ma doskonałe wyniki w zakresie zmarszczek ust, oczu, twarzy „pęknięcia”.

Należy pamiętać, że laser nie działa na głębokie zmarszczki „mięśnie” i nie koryguje nadmiar i zwiotczenie skóry, wbrew temu, co czasami mówią. Okresie pooperacyjnym oznaczony obrzęk (obrzęk) w ciągu 8 dni, domagając się zaprzestania społecznej i zawodowej, i rumień (zaczerwienienie) w ciągu kilku tygodni, domagając się makijaż w ciągu tego okresu.

Ochrona przeciwsłoneczna (osłona) należy w ciągu kilku miesięcy. Podsumowując, ta metoda jest dużym krokiem do przodu w swojej bezpieczeństwa, prostoty i świetnych wyników, ale trzeba przyznać czasie skład.

Iniekcje, implanty lub nie przyswajalne bitowy (Artecoll, Dermalive)

Najlepsze wskazania: zmarszczki, fałdy nosowo-wargowe i zmarszczki mimiczne.

Metoda jest prosta, ale musi być idealny. Poziom wtrysku musi być głęboko intracutaneously. Jeśli podskórnej wstrzyknięcie, implant może przejść w luźnej tkanki podskórnej.

Jeśli zbyt drobno wstrzyknięcia implantu może być widoczne przez skórę. Ogromną zaletą tej metody jest jej prostota wtrysku za pomocą igły i strzykawki (porównywalnej metodologii kolagenu). Powikłania związane ze złą techniką (zwłaszcza, jeśli jest zbyt powierzchowne zastrzyki).

photo4Botoks kliniczny

W tym przypadku, nie ma zagranicznych produktów, który będzie wprowadzony, ale jego własny tłuszcz podawany tam, gdzie ona będzie podkreślać policzki, kości policzkowe, podbródek lub usta. jest wskazany do zwiększenia objętości i wypełniają zmarszczki. Ta procedura wymaga hospitalizacji. Pomimo szybkość resorpcji od 20 do 50 % tłuszczu (po oczyszczeniu), metoda ta pozwala na trwałej korekty bez ryzyka powstania potencjalnych skutków ubocznych związanych z produktem.

Botox lub toksyny buliminowe

Lek ten jest stosowany od 1980 roku do leczenia skurcze mięśni twarzy. Ten środek stosowany w leczeniu nerwowego skurcze twarzy od ponad 20 lat. Zauważając, że taktujący pacjenci niskiego starzenia się wstrzykuje wypoczynkowa, lekarze doceniają ten efekt uboczny : Botox jest stosowany w leczeniu zmarszczek. To domięśniowo, w wyniku czego paraliż mięśni odpowiedzialnych za wycieczkę. Brak wcześniejszego testowania, albo przygotowania skóry, przeprowadzenia przed wstrzyknięciem.  Zastrzyki z botoksu są bardzo ciekawe usuwają przebarwienia i zmarszczki, kurze łapki. Jest to produkt dla domięśniowo bez znieczulenia, należy z wyprzedzeniem. Toksyna doprowadzi do osłabienia skurczu mięśni siła odpowiedzialna za wycieczkę. To rozluźnienie mięśni pojawia się stopniowo, przez tydzień. Zmarszczki będą się kurczyć. Każdy wrażliwości lekarza będzie znaleźć odpowiedni kompromis między redukcji zmarszczek i wyraz twarzy. Jak zwykle, należy powtórzyć operację sześć miesięcy po pierwszym wstrzyknięciu , a następnie raz w roku. Nie ma hospitalizacji. Społecznej i zawodowej mogą być natychmiast wznowione. W cms, zauważa, że inne pozytywne skutki uboczne, związane z wstrzyknięcia toksyny botulinowej , „skóra w ogóle się poprawiła, zmniejszyły pocenie się twarzy i złagodzić migreny”.

We Francji, mimo ograniczenia na ilość specjalistów nieaktualne, używać tylko w badaniach klinicznych i szpitalnych jest legalne. Agencja bezpieczeństwa i zamierza monitorować jakość obsługi i bezpiecznej utylizacji butelek produktów po użyciu.

Ta technika jest używana do tych mięśni zmarszczek górnej części twarzy, pod warunkiem, że te zmarszczki nie jest zbyt wyraźny. Do bardzo ważnych zmarszczki zabiegu nie jest konieczne. Różne metody mogą być łączone lub używane konkretnie w danej sytuacji. Mogą one również być używane oddzielnie lub w połączeniu z chirurgii plastycznej estetycznej gest, jak powiek, lifting twarzy … wreszcie, należy pamiętać, że zastrzyki silikonowe są zakazane we Francji.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *